Příprava na didaktický test (online kurz)

Připrav se na didaktický test z angličtiny z pohodlí domova formou online kurzu.

Pro koho kurz dělám?

Pro ty, co mají pocit, že neví do čeho jdou. Celá myšlenka vznikla, když mi studenti při doučování říkali, že se necítí ze školy na maturitu z angličtiny a potažmo didaktický test dostatečně připravení.
Pokud se v tom vidíš a neznáš odpovědi na otázky výše, tak je kurz dělaný právě pro tebe. Cílem je připravit tě na průběh a především úspěšné složení testu.

Dostaneš celkem 15 videí, přes 6 hodin obsahu a vysvětlení všech didaktických testů

Pro kurz jsem si nechala vytvořit celou členkou sekci, ke které dostaneš přihlašovací údaje a bude fungovat jako takové tvoje pracovní/učební prostředí.
Uvnitř kurzu je připravených celkem 15 videí, ke každému časová osnova pro jednoduchou orientaci, užitečné odkazy zmíněné ve videu nebo soubory ke stažení.
Kurz je rozdělený na dvě části. V té první dostaneš všechny důležité informace ohledně průběhu zkoušky, tipů na přípravu a efektivních postupů:
Největší část kurzu potom zabere druhá praktická část (přes 300 minut), kde si podle získaných znalostí projdeš úplně všechny didaktické testy (je jich 12 a první je z jara 2016).
Ode mě dostaneš rovnou správné odpovědi i s vysvětlením, takže budeš vědět nejen, kde děláš chyby, ale proč je jiná odpověď správně.

Nekupuješ zajíce v pytli, před tebou kurzem prošly již desítky studentů

Ukázka z kurzu

Neboj se zeptat

Pokud se ti nabízený kurz líbí, není nic jednoduššího než si ho rovnou koupit! Všechny potřebné instrukce ohledně placení ti dorazí na e-mail, takže se nemusíš bát, že si s objednávkou neporadíš.

Pokud se nemůžeš rozhodnout, protože ti není něco přesně jasné, nebo ti chybí nějaké informace, tak mi neváhej napsat (e-mail: hana.stejskalova13@gmail.com), ráda cokoliv upřesním.

Časté dotazy

1) Platí se kurz měsíčně?

Kdepak. Kurz se platí jednorázově. Za uvedenou cenu se můžeš do kurzu přihlásit a neomezeně studovat.

2) Získám po zaplacení přístup ke všem videím?

Ano, získáš přístup ke všem 15 videím v kurzu, které mají celkem přes 300 minut obsahu. Nic dalšího už platit nemusíš.

3) Je časově omezeno, za jak dlouho nebo kdy mohu kurz studovat?

Kurz není nijak časově omezen. Můžeš studovat, kdy chceš a jak dlouho chceš. Pokud se ti náhodou u maturity nepoštěstí, o kurz nepřijdeš, můžeš ho využít na další termíny, případně roky.

4) Jak probíhá studium v online kurzu?

Po zaplacení kurzu ti pošlu přihlašovací údaje do členské sekce, kde najdeš všechna videa. Videa jsou logicky rozdělena, aby se ti dobře studovalo, a každá sekce má i vypsané doprovodné informace. Jakým tempem budeš potom studovat je čistě na tobě.

5) Jak se za kurz platí? Budete po mně chtít kartu?

Kurz se platí převodem na bankovní účet. Údaje o platební kartě nikam zadávat nemusíš. Po vytvoření objednávky se dostaneš na stránku s informacemi k platbě, které ti zároveň dorazí na e-mail. Převod můžeš provést snadno klidně přes QR kód.

6) Co je obsahem kurzu?

Obsahem kurzu je 15 videí, které ti zajistí celkem přes 6 hodin obsahu. Rozebírám v něm kompletně všechny didaktické testy, co jsou aktuálně veřejně k dispozici, a první je z jara 2016.
Připrav se na didaktický test z angličtiny z pohodlí domova formou online kurzu.