Didakťák z angličtiny jednoduše, prakticky a bez zbytečné omáčky

Pořiď si jediný online kurz na trhu, kde si z pohodlí domova projdeš všechny didaktické testy z angličtiny od roku 2016.
Zadej při objednávce kód TODAM24 a využij 30% slevy na kurz. Akce platí jen do neděle 9.6.

Pořiď si online kurz na didakťák z angličtiny a hoď všechny starosti za hlavu!

35 VIDEÍ

Ve videích se naučíš se efektivní postupy, získáš zdroje pro zlepšení angličtiny, zopakuješ si gramatiku a projdeš si se mnou všechny didaktické testy.

11 hodin

V kurzu na tebe čeká více než 11 hodin video obsahu přehledně rozděleného do kategorií a jednotlivých videí. Sama si vybereš, na co se chceš soustředit.

1 cíl

Máme společný cíl, a to abys didakťák z angličtiny úspěšně zvládla. Já ti v kurzu předám mé know-how a ty vše poctivě uvedeš do praxe při zkoušení testů.

Necítíš se ze školy na didakťák připravená? Nejsi v tom sama

Didaktický test z angličtiny je pro hodně studentů obrovský strašák. Bojí se poslechu i čtení, nevědí, co je čeká, a nejsou si vůbec jistí, jestli test zvládnou. Hlavním důvodem jejich strachu bývá, že se ze školy necítí dostatečně připravení. Je to i tvůj případ?
Tak teď už nemusí. Díky online kurzu budeš přesně vědět, jak test vypadá a co se od tebe očekává. Navíc získáš spoustu triků, které ti při testu ušetří čas, a velká část nejistoty opadne.

Zlepšíš se v poslechu, čtení i gramatice

Chápu, že angličtina zrovna není tvůj šálek čaje a nekamarádíš se moc s poslechem, čtením nebo gramatikou.
Proto ti v kurzu poradím, jak si úroveň angličtiny zlepšit celkově. Dám ti tipy na stránky a aplikace, se kterými uděláš pokrok v porozumění poslechů i textů.
Taky ti vysvětlím nejčastější gramatiku z didaktických testů a procvičíš si ji prakticky v otázkách přímo z didakťáků. Budeš tak připravená na každou část testu a nic už tě nepřekvapí.

Praxe a zpětná vazba je klíč

Teorie je fajn, ale nejvíc se naučíš, když si vše vyzkoušíš na vlastní kůži. Všechny triky, tipy a postupy, které tě v kurzu naučím, hned uplatníš v praxi při procházení testů z předchozích let.
Aby ses ale mohla poučit a efektivně se zlepšovat, tak potřebuješ vědět, co jsi udělala dobře, co špatně a proč to tak bylo. V kurzu najdeš podrobné vysvětlení všech didaktických testů z angličtiny od roku 2016. Díky mé zpětné vazbě budeš dělat pokroky a v testu si budeš jistější.

Podívej se, jak to v kurzu vypadá

Připrav se na didakťák z angličtiny za méně času i peněz

čas

Kdybychom chtěli na soukromých lekcích projít to, co je v kurzu, zabralo by nám to minimálně 17 celých hodin a další čas bys věnovala domácí přípravě. Při jedné lekci týdně by ti příprava trvala asi 4 měsíce.

cena

Za 17 individuálních lekcí bys zaplatila přes 8 000 Kč. Online kurz na didakťák si pořídíš za 1 490 Kč. Zaplatíš ho jednou a získáš přístup ke všem videím, e-bookům a dalším zdrojům, které kurz nabízí.

flexibilita

Do online kurzu dostaneš přístup hned po zaplacení. Nemusíš tak být v předem určený den a čas na lekci, ale studuješ kdykoliv, když máš čas a chuť. Nemusíš ani nikam dojíždět. Ke kurzu se přihlásíš z pohodlí domova.

efektivita

V členské sekci kurzu máš hned přístup k veškerému obsahu. Na nic nečekáš a rovnou si ho můžeš začít procházet. Navíc si vybereš přesně a jenom to, co tě zajímá a co potřebuješ trénovat.

Opravdu online kurz funguje? Přečti si zkušenosti maturantů

A co kurz obsahuje?

Ihned po zaplacení dostaneš přístup k veškerému obsahu. Žádné další poplatky ani měsíční předplatné.
Obsahu je v kurzu hodně, ale sama si určíš, na co teď potřebuješ soustředit a čemu se chceš věnovat.
Nastuduješ si teorii a vše uvedeš do praxe při zkoušení testů. Ode mě pak dostaneš podrobnou zpětnou vazbu.

Cena kurzu: 1490 Kč

Časté dotazy

Kdepak. Kurz se platí jednorázově. Za uvedenou cenu získáš přístup k veškerému obsahu, který si můžeš procházet kdykoliv.
Ano, po zaplacení ti přijdou přihlašovací údaje do kurzu a okamžitě si můžeš začít procházet jeho obsah. Nic dalšího navíc platit nemusíš.
Kurz není nijak časově omezen. Můžeš studovat, kdy chceš a jak dlouho chceš. Pokud se ti náhodou u maturity nepoštěstí, o kurz nepřijdeš. Můžeš ho využít i na další termíny.

Po zaplacení ti pošlu přihlašovací údaje do členské sekce, kde najdeš všechna videa. Obsah je přehledně rozdělený do sekcí a videí, aby se ti dobře studovalo. Každá část kurzu má i vypsané doprovodné informace. Sama si vybereš, na co se teď potřebuješ zaměřit a čemu se chceš věnovat. Jakým tempem budeš potom studovat je čistě na tobě.

Kurz lze zaplatit bankovním převodem nebo kartou online. Po vytvoření objednávky se dostaneš na stránku s informacemi k platbě, které ti zároveň dorazí na e-mail. Zaplatit kartou můžeš hned. Bankovní převod provedeš snadno přes QR kód.
Obsahem kurzu je 35 videí v celkové délce více než 11 hodin. Najdeš tam podrobný popis didaktického testu z angličtiny, efektivní postupy, které ti ušetří čas, tipy na zdroje pro zlepšení angličtiny a vysvětlení a procvičení nejčastější gramatiky. Největší část kurzu zabírá detailní vysvětlení všech didakťáků z angličtiny od roku 2016.