Příručka, která vyřeší veškeré tvé trable s maturitní slohovkou z angličtiny

Pořiď si jediný e-book, který budeš k maturitní slohové práci z angličtiny potřebovat.

Pořiď si jediný e-book, který budeš k maturitní slohové práci z angličtiny potřebovat.

Pořiď si příručku k maturitnímu slohu z angličtiny a hoď všechny starosti za hlavu!

87 STRÁNEK

E-book obsahuje 87 stran a vložila jsem do něj všechny své znalosti a zkušenosti nasbírané za několik let práce s maturanty a studenty středních škol.

24 ZADÁNÍ

V příručce najdeš vysvětlení 12 slohových útvarů a ke každému dvě ukázková zadání, které využiješ při procvičování a přípravě na maturitní sloh.

1 cíl

Máme společný cíl – abys u maturitní slohovky uspěla. Já ti v e-booku předám všechno mé know-how a ty zase vše poctivě uvedeš do praxe.

87 stránek

E-book obsahuje 87 stran a vložila jsem do něj všechny své znalosti a zkušenosti nasbírané za 7 let práce s maturanty a studenty středních škol.

24 zadání

V příručce najdeš vysvětlení 12 slohových útvarů a ke každému dvě ukázková zadání, které využiješ při procvičování a přípravě na maturitní sloh.

1 cíl

Máme společný cíl – abys u maturitní slohovky uspěla. Já ti v e-booku předám všechno mé know-how a ty zase vše poctivě uvedeš do praxe.

Tipy, jak u slohu zaručeně uspět? Máme!

Každá část maturitní zkoušky z angličtiny má svá specifika, která když splníš, tak máš úspěch téměř jistě zaručen. A jinak tomu není ani u slohovky.
V e-booku zjistíš, jak se na sloh předem perfektně připravit, jak se hodnotí a jaké body splnit, aby tvůj text u maturity opravdu prošel.

Nejde ti psaní? Nevadí, příručka tě to naučí

Často za mnou studenti chodí, že mají psát nějaký útvar, ale vůbec nevědí, jak na to. Nebo že psaní slohů vůbec nerozumí.
A tak začneme tím, co mně přijde naprosto logické – sepíšeme si teorii. Tedy to, jak ten útvar vypadá, co musí obsahovat a jakým stylem ho napsat.
A přesně to najdeš v příručce. Všech 12 útvarů jsem podrobně popsala, vysvětlila jejich strukturu a přidala fráze a věty, které pozvednou tvůj sloh na vyšší úroveň.

Všechno uvidíš názorně a v praxi

Mám ráda praktické a aktivní učení. Věřím, že tak se člověk naučí mnohem víc než pouhým čtením informací nebo posloucháním rad někoho jiného.
A příručka je to toho zářným příkladem. Ano, obsahuje dost teorie (která je však nezbytná), ale také názorné příklady, obrázky a úkoly. Získané znalosti rovnou uvedeš do praxe při psaní nebo kontrole textů jiných studentů.

E-book nemusí být nuda

Máš už dost tuctových e-booků, kde čteš jen jeden dlouhý text proložený pár nadpisy s několika málo obrázky? To je dobře, protože tak tahle příručka nefunguje.

Nechala jsem si ji totiž profesionálně graficky zpracovat, aby v ní byla radost listovat. Očekávej moderní fresh design, spoustu odkazů, názorných ukázek a interaktivních prvků.
Ukázka z e-booku k maturitnímu slohu z angličtiny

Kompletní příprava na sloh za cenu nižší než jedna lekce

Do příručky jsem vložila všechny své znalosti a zkušenosti s přípravou studentů na písemnou část maturity z angličtiny.
Kdybych to s tebou procházela na soukromých lekcích, zabralo by nám to nejméně 10 hodin a další čas bys věnovala psaní slohů doma. Při jedné hodině týdně by ti tak příprava zabrala asi 2,5 měsíce a zaplatila bys za ni 5 000 Kč.
S PŘÍRUČKOU UŠETŘÍŠ ČAS I PENÍZE …
Příručka stojí 499 Kč, tedy méně než jedna individuální lekce, a hned po zaplacení budeš mít přístup ke všem informacím, které obsahuje. Ušetří ti tak nejen peníze, ale i čas.

Jak konkrétně e-book pomáhá? Přečti si zkušenosti maturantů

A co tedy příručka obsahuje?

E-book ve formátu PDF si koupíš jednou a zůstane ti už napořád. Žádné další poplatky ani předplatné.
Nejdřív probereme teorii a potom vše uvedeme do praxe pomocí ukázkových zadání a oprav textů mých studentů.
Celá příručka je profesionálně graficky zpracovaná a obsahuje spoustu interaktivních prvků, aby pro tebe bylo příjemné ji používat.

Cena e-booku: 499 Kč

Časté dotazy

E-book lze zaplatit převodem na bankovní účet nebo kartou online. Po vytvoření objednávky se dostaneš na stránku s informacemi k platbě, které ti zároveň dorazí na e-mail. Zaplatit kartou můžeš hned. Bankovní převod provedeš snadno přes QR kód.
Po vytvoření objednávky a jejím zaplacení ti dorazí odkaz ke stažení e-booku přímo do tvé e-mailové schránky. Není třeba se nikde registrovat, přihlašovat ani nic podobného.

E-book obsahuje 87 stran plných mých znalostí a zkušeností. Najdeš tam obecné informace o slohové práci z angličtiny a tipy, jak se na sloh připravit a jak u něj zaručeně uspět.

A potom hlavně podrobné vysvětlení všech slohových útvarů s ukázkovými zadáními na procvičování a opravami konkrétních textů.

Napořád. Po zaplacení objednávky ti přijde na e-mail odkaz ke stažení souboru PDF, který si stáhneš, a můžeš se do něj ponořit a kdykoliv se k němu vrátit.