Skupinové konverzace v angličtině pro introverty

10 týdnů, během kterých zjistíš, že mluvení nemusí být noční můra. V každé skupince maximálně 4 studenti.

Konverzace aktuálně probíhají. Další termíny budou v nabídce v zimě 2023.

10 týdnů, během kterých zjistíš, že mluvení nemusí být noční můra. V každé skupince maximálně 4 studenti.

Konverzace aktuálně probíhají. Další termíny budou v nabídce v zimě 2023.

Přidej se do konverzací pro introverty a zatoč se stresem z mluvení jednou pro vždy!

10 týdnů

Každý týden se ve stejný den a čas sejdeme na Zoomu a budeme si povídat o různých tématech. Část zvolím já a část můžeš zvolit ty.

4 studenti

Na konverzaci budou maximálně 4 studenti, aby měl každý dostatek prostoru se vyjádřit, a odpadl stres z velké skupiny lidí.

1 cíl

Všichni tu mají stejný cíl, a to zbavit se konečně strachu z mluvení a dělání chyb. S tím ti pomůžu já, ale i ostatní účastníci, kteří budou na stejné vlně.

10 týdnů

Každý týden se ve stejný den a čas sejdeme na Zoomu a budeme si povídat o různých tématech. Část zvolím já a část můžeš zvolit ty.

4 studenti

Na konverzaci budou maximálně 4 studenti, aby měl každý dostatek prostoru se vyjádřit, a odpadl stres z velké skupiny lidí.

1 cíl

Všichni tu mají stejný cíl, a to zbavit se konečně strachu z mluvení a dělání chyb. S tím ti pomůžu já, ale i ostatní účastníci, kteří budou na stejné vlně.

Nehodím tě rovnou do vody. Nejdřív tě naučím plavat

Chápu, jak složité je přijít do nové (nedej bože) velké skupiny lidí. Sama jsem velký introvert a stydím se kdekoliv projevit.
Přesto jsem se letos zúčastnila konference pro učitelky angličtiny, kde bylo 30 lidí a byla celá v angličtině – a ještě jsem si to užila.

Byla bych toho schopná před dvěma lety? Ani náhodou ...

… ale pomocí malých krůčků jsem se k tomu dopracovala. A pro tebe udělám to samé, co fungovalo mně.

Vytvořím pro tebe bezpečné prostředí, kde se nebudeš muset bát vyjádřit

Proto bude skupina studentů v konverzacích opravdu malá – 4 účastníci v každé skupině.
Přesně v tomto počtu se cítím dobře a bezpečně, a nemám problém se projevit. Věřím, že tak to má spousta lidí, včetně tebe.

Chyba je kámoš, ne důvod k panice

Možná máš jinou zkušenost, ale já si ze školy přesně pamatuju, jak nás učitelka opravovala.
V lepším případě nás nechala doříct větu, kterou pak celou zopakovala bez chyb. V horším případě mě začala opravovat hned a mám zkušenost i s tím, že se mi smála.
NEJSI V TOM SAMA, I MNĚ SE SMÁLI …
Díky tomu jsem až donedávna měla blok a nechtěla mluvit anglicky před nikým, kdo by ty chyby mohl slyšet.
Tohle ale v kurzu rozhodně nečekej. Během lekcí tě nebudu opravovat vůbec.

Whaaat...?

K čemu mi pak ta konverzace bude? Tak zaprvé hlavním cílem je odbourat stres z mluvení a k tomu ti asi moc nepomůže, když ti po každé větě vyčtu, co tam bylo špatně.
A za druhé tě nebudu opravovat v hodině, ale to neznamená, že ti nedám zpětnou vazbu vůbec.
Budeme mít společný Google Dokument, kam ti po každé lekci vypíšu věci, které nebyly úplně košér nebo by se v angličtině řekly jinak.
Zároveň tam najdeš i slovíčka, která si nevěděla nebo sis jimi nebyla jistá. Postupně se tak naučíme, že chyby nejsou špatné. Chyby jsou dokonce k učení nezbytné.
CHYBY JSOU V UČENÍ NEZBYTNÉ …
Ke sdílenému dokumentu budeš mít neomezený přístup a bude jen na tobě, jak intenzivně ho budeš chtít využívat.

Nejistota z neznáma? Ta tady nemá šanci

Taky nemáš ráda pocit, když nevíš, do čeho jdeš? O čem se budeme na konverzaci bavit? Co tam proboha budu říkat? Tady můžeš tyhle obavy hodit za hlavu.
Před každou hodinou ti pošlu pracovní list s tématem a průvodními otázkami.
Na vše se budeš moci připravit předem tak, jak uznáš za vhodné ty sama.
Na lekci si pak budeme o tématu povídat s pomocí různých aktivit, aby to zas nebyla úplná nuda.
Nepotřebuješ se připravit vůbec? Fajn, nevadí. Good for you. Máš ráda všechno na papíře, z kterého pak můžeš o hodinách čerpat? Ok, není problém. Napiš si klidně seminární práci.

Je kurz pro tebe?

Větší motivace a nižší cena – to jsou výhody skupinového kurzu

MOTIVACE

Když uvidíš, jak ostatní makají a posouvají se, nebudeš chtít zůstat pozadu. Donutí tě to se na lekce připravit a věnovat se angličtině i mimo hodiny.

INTERAKCE

Rychleji se otrkáš a zvykneš si na komunikaci i s jinými lidmi než s lektorkou. Naučíš se taky lépe rozumět, protože uslyšíš angličtinu z více zdrojů.

KOMUNITA

V kurzu budou stejně naladění lidé, se stejnou úrovní a stejným cílem. Budou přesně vědět, jak se cítíš. Poznáš příběhy jiných lidí, přiučíš se něco z jiných a třeba si i najdeš nové přátele.

CENA

Individuální výuka bude vždy dražší, o tom žádná. Ve skupinovém kurzu se náklady rozloží mezi všechny účastníky. Pro příklad: 10 lekcí individuálně by tě vyšlo na 5 000 Kč. Za Konverzace pro introverty zaplatíš jen 2 990 Kč.

Část kurzu přesně podle tvého gusta

Chci, abychom se bavili o věcech, které zajímají tebe. Proto v druhé půlce kurzu dostaneš možnost sama rozhodnout o zbývajících lekcích.
Zašlu ti dotazník s vypsanými tématy a demokraticky se rozhodne, o čem si budeme povídat. Nebude chybět ani možnost přidání vlastního nápadu.

Co je obsahem kurzu?

V každé skupince budou maximálně 4 studenti, aby měl každý dostatek prostoru a nemusel se bát se vyjádřit.
Chci, abychom se bavili o věcech, které zajímají tebe. V druhé půlce kurzu vybereš, o čem si chceš na hodinách povídat.
Nebudu tě opravovat přímo v lekci, ale zpětnou vazbu a slovní zásobu vypíšu vždy do společného dokumentu.

Časté dotazy

Konverzace aktuálně probíhají. Další termíny budou v nabídce v zimě 2023. Pokud chceš jako první vědět o novém běhu, vyplň tento formulář a já se ti ozvu.

Po vyplnění formuláře ti zašlu fakturu k uhrazení. Uhradit platbu jde převodem na účet. Pro pohodlnější placení můžeš využít QR kód.

Pro kohokoliv, kdo se bojí nebo stydí mluvit anglicky, má strach, že udělá chybu a bude vypadat hloupě a chce s tím konečně něco udělat a tohoto strachu se zbavit. Jedinou podmínkou je mít úroveň angličtiny B1.

Momentálně není přihlášení na konkrétní termín Konverzací možné. Pokud ale vyplníš tento formulář, ozvu se ti, až bude přihlášení do kurzu opět otevřeno.

Skupinové konverzace pro introverty se skládají z 10 konverzačních lekcí v angličtině. Budeme si povídat o nejrůznějších tématech a využívat k tomu různé aktivity. Před lekcí vždy dostaneš pracovní list, aby sis mohla cokoliv připravit. Po každé lekci vypíšu zpětnou vazbu a slovní zásobu do sdíleného Google Dokumentu, ke kterému budeš mít neomezený přístup.