Nejčastější gramatika v didakťáku z angličtiny už není tajemstvím

Stáhni si e-book zdarma s kompletním přehledem nejčastější gramatiky v deváté části didakťáku z angličtiny.

Stáhni si e-book s nejčastější gramatikou a zjisti konečně, co se vyplatí se učit

Mí studenti a sledující se mě pravidelně ptají, jestli existuje nějaký seznam toho, co se mají na didakťák z angličtiny naučit.
Obvykle jsem odpověděla, že nic takového neexistuje, nebo o tom alespoň do teď nevím. A tak jsem se rozhodla seznam nejčastější gramatiky vytvořit sama.
Vzala jsem si všechny didaktické testy z angličtiny od roku 2016, podrobně prošla devátou, gramatickou část a udělala statistiku, jaké jevy se tam objevují nejčastěji.
Ukázka e-booku nejčastější gramatiky.
Ukázka z bezplatného e-booku.

Získej statistiku gramatické části didakťáku spolu s mými poznatky

Kromě samotné statistiky jsem si dělala i poznámky, jaká byla v rámci jedné kategorie nejčastější odpověď nebo které z časů se vyplatí si zopakovat.
A to vše ti dávám k dispozici úplně zadarmo ve formě přehledného e-booku. V didakťáku už tě tak nic nepřekvapí.

Co s e-bookem zdarma získáš?

E-book ve formátu PDF si stáhneš jednou a zůstane ti už napořád. Můžeš se k němu kdykoliv vrátit.
Budeš přesně vědět, jakou gramatiku se na didakťák z angličtiny učit, a v testu už tě nic nepřekvapí.

Zadej jméno a e-mail a e-book zdarma je tvůj

Odesláním tohoto formuláře souhlasíš se zásadami ochrany osobních údajů. Přidám si tě do své e-mailové databáze a pošlu ti sérii e-mailů k přípravě na didakťák z angličtiny. Taky ti mohu na tvůj e-mail zasílat newsletter.

Časté dotazy

Stačí vyplnit formulář výše a kliknout na tlačítko „Stáhnout e-book“. Ten ti potom dorazí na e-mail.
Po vyplnění a odeslání formuláře ti dorazí odkaz ke stažení e-booku přímo do tvé e-mailové schránky. Není třeba se nikde registrovat, přihlašovat ani nic podobného.
Obsahem e-booku zdarma je přehledná a podrobná statistika nejčastější gramatiky a frází z deváté části didaktických testů z angličtiny. Kromě četnosti daných jevů tam najdeš i mé poznámky a poznatky z procházení testů.
Napořád. Po vyplnění a odeslání formuláře ti přijde na e-mail odkaz ke stažení PDF souboru, který si stáhneš. Následně se do něj můžeš ponořit a kdykoliv se k němu vrátit.