Formální e-mail v maturitě z angličtiny už tě nebude strašit

Stáhni si e-book zdarma s podrobným vysvětlením formálního e-mailu včetně užitečných frází, ukázkových zadání a opravy konkrétního slohu.

Stáhni si e-book zdarma s podrobným vysvětlením formálního e-mailu včetně užitečných frází, ukázkových zadání a opravy konkrétního slohu.

Stáhni si e-book s vysvětlením formálního e-mailu a zjisti, jak ho napsat na jedničku

V maturitní slohovce z angličtiny se může objevit více než desítka různých útvarů. I když jsou slohy už školní, naprosto nejčastějším útvarem na všech školách bývá formální e-mail nebo dopis.
Všechny útvary mají navíc mají svá specifika a požadavky (například nadpis v článku) a ani formální e-mail není výjimkou.
Proto jsem se rozhodla sepsat podrobný popis formálního e-mailu v angličtině, jeho strukturu i užitečné fráze.
Ukázka e-booku formálního e-mailu v angličtině.
Ukázka z bezplatného e-booku

Nauč se psát formální e-mail v angličtině a znalosti hned využij v praxi

Vím, že aby sis cokoliv dlouhodobě zapamatovala, je potřeba to začít aktivně využívat. Proto jsem do e-booku přidala taky příklady zadání z maturity a konkrétní text od jedné z mých studentek i s jeho opravou.
Teorii tak hned převedeš do praxe při kontrole textu a psaní slohu podle ukázkových zadání. A to vše úplně zadarmo.

Co s e-bookem zdarma získáš?

E-book ve formátu PDF si stáhneš jednou a zůstane ti už napořád. Můžeš se k němu kdykoliv vrátit.
Nejdřív probereme teorii a potom vše uvedeme do praxe pomocí ukázkových zadání a opravy konkrétního textu.

Zadej jméno a e-mail a e-book zdarma je tvůj

Odesláním tohoto formuláře souhlasíš se zásadami ochrany osobních údajů. Přidám si tě do své e-mailové databáze a pošlu ti sérii e-mailů k přípravě na maturitní sloh z angličtiny. Taky ti mohu na tvůj e-mail zasílat newsletter.

Časté dotazy

Stačí vyplnit formulář výše a kliknout na tlačítko „Stáhnout e-book“. Ten ti potom dorazí na e-mail.

Po vyplnění a odeslání formuláře ti dorazí odkaz ke stažení e-booku přímo do tvé e-mailové schránky. Není třeba se nikde registrovat, přihlašovat ani nic podobného.

Obsahem e-booku zdarma je podrobný popis formálního e-mailu v angličtině spolu s frázemi, které při jeho psaní využiješ. Zároveň v e-booku najdeš příklady zadání, abys mohla psaní formálního e-mailu procvičovat. A také je tam ukázkový text od jedné z mých studentek i s jeho opravou a vysvětlením problémů.

Napořád. Po vyplnění a odeslání formuláře ti přijde na e-mail odkaz ke stažení PDF souboru, který si stáhneš. Následně se do něj můžeš ponořit a kdykoliv se k němu vrátit.