VZDĚLÁNÍ

Anglické gymnázium jsem dostudovala v roce 2013 a akademickou půdu opustila s maturitou. Moje další kroky vedly ke zvýšení kvalifikace. Složila jsem zkoušky FCE na úrovni C1 (2016). Zúčastnila jsem se Park Conference pro učitele (2017) a v roce 2018 jsem získala certifikaci pro překladatelský nástroj SDL Trados Studio 2015.

Koníčky, cíle a motivace
Ve svých hodinách ráda dělám věci podle sebe a chtěla bych přispět ke změně vzdělávání. Největší motivací jsou pro mě úspěchy studentů a pocit z dobře odvedené práce. Svůj volný čas většinou trávím u seriálů, na procházkách nebo s fantasy knížkou.
zkušenosti a praxe

Během své kariéry jsem učila jak jednotlivce, tak skupiny všech věkových kategorií od falešných začátečníků po pokročilé. Tři roky se věnuji překladům a z toho dva roky pro mezinárodní klienty. Mám zkušenosti s nástroji, jako je Notepad++, Asana, MS Office a další.

Jak učím

Zjistím motivaci a předchozí zkušenosti studenta. Následuje rozřazovací test a poté samotná výuka. Většinou začínáme zahřívací aktivitou, vrhneme se na danou problematiku prostřednictvím učebnice nebo aktivit a na konec zadám úkoly na příští hodinu. Studentům neskáču do řeči a případné chyby probíráme zpětně.

DÁVÁTE PŘEDNOST VIDEU PŘED TEXTEM?

Přehrát video

FOTOGRAFIE Z NAVŠTÍVENÝCH AKCÍ

KONFERENCE ATECR

NO LIMITS

Konference ATECR No Limits jsem se poprvé účastnila v roce 2019. Probíhá formou workshopů a přednášek a pro své studenty si odtud odvážím především aktivity a nové přístupy k učení.